KIM JESTEŚMY

Gold bars
Zlatovna jest największym czeskim sprzedawcą złota inwestycyjnego. Koncentruje się na sprzedaży bezpośredniej handlowcom i inwestorom zainteresowanym zakupem metali szlachetnych. Nasze dogodnie zlokalizowane centrum biznesowe jest łatwo dostępne dla klientów z Czech i Słowacji.
Zlato
Jesteśmy oficjalnym partnerem Narodowego Banku Czeskiego, Narodowego Banku Słowacji i Mennicy Praskiej. Dostarczamy starannie wyselekcjonowane sztaby i pręty na czeski rynek metali szlachetnych. Bestsellerami są marki Argor-Heraeus, Pamp, Munze Austria i Vienna Philharmonic.
GDZIE JESTEŚMY
Mám rád ZLATOVNA .CZ
ODEBÍREJTE ZPRAVODAJ
Je zdarma. Zasíláme upozornění, které jsou pro vás důležité. Vaše schránka bude obsahovat vždy klíčové informace. Ve svém mobilním zařízení budete mít k novinkám přístup kdekoliv budete. S námi budete mít rychle přehled o všem co se děje. Náš zpravodaj odebírá 60.000 investorů v Čechách i na Slovensku. Zařaďte se mezi ně. Odběr lze kdykoliv odhlásit.
Zlatovna.cz - Velkoobchod s investičním zlatem. Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné investiční mince. Stříbrné investiční slitky. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny. Mince ČNB a NBS. ©2011-2023 Zlatovna a.s.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...