+ 420 545 222 800
Zlatovna Investiční zlato Mince

Graf ceny stříbra

Aktuálně (01.03.2024 11:25) dosáhla cena stříbra hodnoty 531,63 Kč/Oz. Aktuální cena stříbra je v následujícím grafu uvedena v amerických dolarech (USD). Pro přepočet ceny z dolarů na české koruny používáme kurz stanovený Českou národní bankou (23,42 Kč).

Do prodejní ceny fyzicky alokovaného stříbra ve formě mincí a slitků, které si můžete na těchto stránkách objednat, se promítá i kurz měnového páru USD/EUR, neboť dovoz stříbra vypořádáváme v EURo měně.
Aktuální cena stříbra dnes v USD

Aktuální cena stříbra v USD. 01.03.2024 11:25 Zdroj: goldprice.org

72 hodinový časový snímek vývoje ceny stříbra na hlavních komoditních burzách. Hodnota ceny stříbra je uváděna v amerických dolarech za unci. Rozpětí osy se mění dle maximálních a minimálních hodnot dosažených během posledních tří dnů. Časová osa udává souběžně čas v New Yorku a Greenwichský střední čas (GMT). Tj. náš středoevropský čas minus jedna hodina. Ve spodní části grafu jsou barevně odlišeny časové zóny kdy probíhá obchodování na hlavních světových komoditních burzách. To je Londýn v Evropě, New York v Americe, Hong Kong v Asii a Sydney v Austrálii. Graf je aktualizován v každých patnáct minut.

Černá linka vykresluje aktuálně dosažené hodnoty během dnešního dne. Oranžová zachycuje průběh vývoje během uplynulého dne. Modrá linka dokládá vývoj předchozího dne. V době kdy neprobíhá obchodování (víkendy, svátky) obvykle po 22:00 má linka konstatní hodnotu. Legenda v pravém horním rohu grafu udává aktuální hodnotu ceny stříbra, resp. uzavírací hodnoty předchozích dvou dnů.

VÝVOJ CENY INVESTIČNÍ STŘÍBRO
Mám rád ZLATOVNA .CZ
ODEBÍREJTE ZPRAVODAJ
Je zdarma. Zasíláme upozornění, které jsou pro vás důležité. Vaše schránka bude obsahovat vždy klíčové informace. Ve svém mobilním zařízení budete mít k novinkám přístup kdekoliv budete. S námi budete mít rychle přehled o všem co se děje. Náš zpravodaj odebírá 60.000 investorů v Čechách i na Slovensku. Zařaďte se mezi ně. Odběr lze kdykoliv odhlásit.
Zlatovna.cz - Velkoobchod s investičním zlatem. Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné investiční mince. Stříbrné investiční slitky. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny. Mince ČNB a NBS. ©2011-2024 Zlatovna a.s.