+ 420 545 222 800
Zlatovna Investiční zlato Mince

Novinky


Nově vám přinášíme aktuální zpravodajství ze světa drahých kovů. Cenu zlata, grafy zobrazující poslední trendy jejího vývoje a hlavně zprávy České tiskové kanceláře a dalších světových agentur. Jsou to právě zprávy, které fakticky hýbou cenou zlata. Sledujte je s námi. S námi budete mít rychlý přístup k posledním zprávám přímo z vašeho mobilního zařízení. Zprávy jsou členěny do kategorií:

EKONOMIKA BURZY FINANCE POLITIKA KULTURA VÍRA KRIMI MAGAZÍN
Chcete vědět co je nového dnes?
Jaké novinky přinesl dnešní den?
DNES
Zpravodajství

Novinky v nabídce produktů

Investiční zlaté slitky s bezpečnostním prvkem (hologram) Argor Heraeus KINEBAR:
Doplnili jsme naši nabídku švýcarských zlatých slitků rafinérie Argor Heraeus o slitky s bezpečnostním prvkem umístěným na zadní straně slitků. Giloše provedené laserem speciální holografickou technikou označováno jako Kinebar®. Kinebar je chráněná obchodní známka společnosti UBS. (Union Bank of Switzerland), představující aplikaci difrakčního bezpečnostního prvku, tzv. kinegramu. Tato patentovaná technologie se používá i pro zabezpečení bankovek nebo cestovních pasů.

100 gramů Argor Heraeus KINEBAR
50 gramů Argor Heraeus KINEBAR
1 Oz Argor Heraeus KINEBAR
20 gramů Argor Heraeus KINEBAR
10 gramů Argor Heraeus KINEBAR
5 gramů Argor Heraeus KINEBAR
2 gramy Argor Heraeus KINEBAR
1 gram Argor Heraeus KINEBAR
Mám rád ZLATOVNA .CZ
ODEBÍREJTE ZPRAVODAJ
Je zdarma. Zasíláme upozornění, které jsou pro vás důležité. Vaše schránka bude obsahovat vždy klíčové informace. Ve svém mobilním zařízení budete mít k novinkám přístup kdekoliv budete. S námi budete mít rychle přehled o všem co se děje. Náš zpravodaj odebírá 60.000 investorů v Čechách i na Slovensku. Zařaďte se mezi ně. Odběr lze kdykoliv odhlásit.
Zlatovna.cz - Velkoobchod s investičním zlatem. Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné investiční mince. Stříbrné investiční slitky. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny. Mince ČNB a NBS. ©2011-2024 Zlatovna a.s.