+ 420 545 222 800
Zlatovna Investiční zlato Mince

Investiční zlato

Nejprodávanější švýcarské zlaté slitky značek Argor Heraeus a Münze Österreich. Světová jednička na českém trhu. U nás je získáte nejlevněji. Dodáváme nové, nepoškozené slitky a garantujeme jejich výkup. Argor Heraeus jsou nejpopulárnější zlaté slitky v Čechách. Zde ve verzi s Kinebarem. Tento hologram ražený přímo do slitku je unikátní bezpečnostní prvek. Garantuje autenticitu produktu. Certifikát je součástí bezpečnostního obalu.

Zlaté slitky, zlaté cihly, zlaté ingoty, zlaté pruty. Mnoho názvů pro jednu formu zlata. Drahé kovy jsou bezpečným přístavem pro vaše finance. Již tisíce let zaručují uchování hodnoty. Jsou snadno přenositelné a fyzicky nezničitelné. Zlato má v ekonomice nezastupitelnou roli. Je to jediné finanční aktivum, které není pouhým smluvním závazkem protistrany. Je akceptováno celosvětově.
Mám rád ZLATOVNA .CZ
ODEBÍREJTE ZPRAVODAJ
Je zdarma. Zasíláme upozornění, které jsou pro vás důležité. Vaše schránka bude obsahovat vždy klíčové informace. Ve svém mobilním zařízení budete mít k novinkám přístup kdekoliv budete. S námi budete mít rychle přehled o všem co se děje. Náš zpravodaj odebírá 60.000 investorů v Čechách i na Slovensku. Zařaďte se mezi ně. Odběr lze kdykoliv odhlásit.
Zlatovna.cz - Velkoobchod s investičním zlatem. Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné investiční mince. Stříbrné investiční slitky. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny. Mince ČNB a NBS. ©2011-2024 Zlatovna a.s.