Zlatovna Investiční zlato Mince

Pragensia

SUVENÝR Z PRAHY

Medaile ze zlata nebo stříbra je ideální suvenýr z Prahy. Je to hodnotný dárek pro obchodní partnery, významné návštěvy a delegace. Věnujte ji na zpáteční cestu přátelům, bude jim Prahu připomínat. Hodí se i vám na cestu do zahraničí. Je lehká a dobře se s ní cestuje.

PRAGENSIA

Pragensia, případně pragenzia jsou materiály pojednávající o Praze, její historii a současnosti, nebo se jí jinak týkající. Za pragensia se označují také obrazy, fotografie, pohledy, plakety, medaile. Dukáty s pražskými motivy jsou oblíbeným dárkem.
Mám rád ZLATOVNA .CZ
Zlatovna.cz - Velkoobchod s investičním zlatem. Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné investiční mince. Stříbrné investiční slitky. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny. Mince ČNB a NBS. ©2011-2023 Zlatovna a.s.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...