+ 420 545 222 800
Zlatovna Investiční zlato Mince

Spoření do zlata.

Proč říct ne spoření do zlata?

Nejde o bankovní produkt. Slovo spoření je v popisu těchto reklam zavádějící. Žádná česká banka žádné spoření do zlata nenabízí. Spoření do zlata není pojištěné. Vaše peníze nejsou během spoření nijak ochráněny. Jedná se vždy a pouze o prodej zboží na splátky. Garance dodání je nejistá. V mnoha případech se jedná o tzv. ponziho schéma. Česky 'letadlo'. Proto důrazně varujeme před vkládáním prostředků do nejrůznějších podob spoření do zlata.

Jak správně pravidelně spořit do zlata?

Opakovaný nákup zlata je jediná funkční podoba spoření do drahých kovů. Od spoření do zlata se zásadně liší. Opakovaný nákup znamená, že nakupujete slitky v malém množství pravidelně. S každým nákupem se stáváte majitelem dalšího slitku. Ten si odnášíte z prodejny, nebo vám je doručen. To je jediná forma, kdy je vaše vlastnictví zlata nezpochybnitelné a nemůže se vám stát, že s krachem dodavetele zkrachuje i vaše investice do zlatých slitků.
Mám rád ZLATOVNA .CZ
ODEBÍREJTE ZPRAVODAJ
Je zdarma. Zasíláme upozornění, které jsou pro vás důležité. Vaše schránka bude obsahovat vždy klíčové informace. Ve svém mobilním zařízení budete mít k novinkám přístup kdekoliv budete. S námi budete mít rychle přehled o všem co se děje. Náš zpravodaj odebírá 60.000 investorů v Čechách i na Slovensku. Zařaďte se mezi ně. Odběr lze kdykoliv odhlásit.
Zlatovna.cz - Velkoobchod s investičním zlatem. Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné investiční mince. Stříbrné investiční slitky. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny. Mince ČNB a NBS. ©2011-2023 Zlatovna a.s.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...