+ 420 545 222 800
Zlatovna Investiční zlato Mince

Diskrétní zásilky.

Nenápadné zásilky

Nepoutají pozornost. Zhola nic nenasvědčuje obsahu balíčku, který jste si u nás objednal. Žádné reklamní nápisy. Dokonce ani název odesilatele: Zlatovna, na své zásilce neočekávejte. Doručovatel vůbec netuší co přesně bylo obsahem doručené zásilky. Tento způsob je osvědčený již desítky let.

Pojištění hodnoty

Každá záslika je pojištěna na plnou hodnotu svého obsahu. Až do výše 1 000 000 ( jednoho milionu) Kč. Každá zásilka.

Dobře zabalené

Bezpečné balení je důležité pro bezpečné doručení zásilek.
Mám rád ZLATOVNA .CZ
ODEBÍREJTE ZPRAVODAJ
Je zdarma. Zasíláme upozornění, které jsou pro vás důležité. Vaše schránka bude obsahovat vždy klíčové informace. Ve svém mobilním zařízení budete mít k novinkám přístup kdekoliv budete. S námi budete mít rychle přehled o všem co se děje. Náš zpravodaj odebírá 60.000 investorů v Čechách i na Slovensku. Zařaďte se mezi ně. Odběr lze kdykoliv odhlásit.
Zlatovna.cz - Velkoobchod s investičním zlatem. Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné investiční mince. Stříbrné investiční slitky. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny. Mince ČNB a NBS. ©2011-2023 Zlatovna a.s.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...