Zlatovna Zlato

Zlato

ZLATÉ SLITKY I MINCE

Náš velkoobchod s investičním zlatem vám přináší zlaté cihličky (slitky) i mince z ryzího zlata za výhodnou cenu. Nejnižší v ČR. Nejnižší na Slovensku.

ZLATO PŘEHLEDNĚ

Na těchto stránkách se dozvíte to hlavní co potřebujete o zlatu vědět. Klíčové informace nutné pro úspěšný nákup investičního zlata. Pro vaši spokojenost.


79
Au
196,97 ZLATO
(lat. AURUM)

RYZOST ZLATA
999.9
24 KARÁTŮ
RYZÍ ZLATO

ZLATO, FENOMÉN SVĚTA FINANCÍ

Zlato bylo vždy žádané. Vždy bylo, je a bude vysoce ceněné. Je to jediné finanční aktivum, které není pouhým smluvním závazkem protistrany. Je nezničitelným nositelem trvalé hodnoty. Bezpečný přístav, ke kterému se všichni investoři na celém světě uchylují v dobách, kdy přichází období neklidné ekonomiky nebo dokonce finančních bouří. Zlato není náhrada peněz. Peníze se snaží po staletí nahradit zlato. Neúspěšně. Zlato člověk neumí vyrobit tak lehce jak se tisknou peníze. Zlato je přirozeným nástrojem obrany proti inflaci. Kumulují jej centrální banky, korporace, movití lidé i drobní investoři. Všichni do něj vkládají důvěru. Všem přináší užitek.

Zlato má jedinečnou výhodu vůči ostatním drahým kovům jako je stříbro, platina a paládium nebo jiným alternativním investicím, představovaným diamanty, uměním, starožitnostmi apod.: Nákup zlata je osvobozen od daně z přidané hodnoty.


Zlatý slitek ze stejné rafinérie, stejné hmotnosti a stejné ryzosti by měl mít ve stejné prodejní lokalitě i stejnou prodejní cenu. Přesto prodejci zlata v ČR běžně nabízejí stejné slitky s cenou vyšší i o 10 procent. Prodej identického zboží za tak rozdílné ceny není racionálně obhajitelný. Ujistěte se proto, že nakupujete u levnějších prodejců.

VŠE O NÁKUPU

Nákup u nás je rychlý a jednoduchý. Cenu vám fixujeme okamžitě. Máme vstřícné platební podmínky. Naše ceny jsou transparentní. U nás se nemusíte obávat doplatků, ani skrytých poplatků.

Mám rád ZLATOVNA .CZ
ODEBÍREJTE ZPRAVODAJ
Je zdarma. Zasíláme upozornění, které jsou pro vás důležité. Vaše schránka bude obsahovat vždy klíčové informace. Ve svém mobilním zařízení budete mít k novinkám přístup kdekoliv budete. S námi budete mít rychle přehled o všem co se děje. Náš zpravodaj odebírá 60.000 investorů v Čechách i na Slovensku. Zařaďte se mezi ně. Odběr lze kdykoliv odhlásit.
Zlatovna.cz - Velkoobchod s investičním zlatem. Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné investiční mince. Stříbrné investiční slitky. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny. Mince ČNB a NBS. ©2011-2023 Zlatovna a.s.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...