Euro
+ 420 545 222 800
Zlatovna Zlato

Zlato

ZLATO PŘEHLEDNĚ

Na těchto stránkách se dozvíte to hlavní co potřebujete o zlatu vědět. Klíčové informace nutné pro úspěšný nákup investičního zlata. Pro vaši spokojenost.

ZLATÉ SLITKY I MINCE

Náš velkoobchod s investičním zlatem vám přináší zlaté cihličky (slitky) i mince z ryzího zlata za výhodnou cenu. Nejnižší v ČR. Nejnižší na Slovensku.


79
Au
196,97 ZLATO
(lat. AURUM)

RYZOST ZLATA
999.9
24 KARÁTŮ
RYZÍ ZLATO

ZLATO, FENOMÉN SVĚTA FINANCÍ

Zlato bylo vždy žádané. Vždy bylo, je a bude vysoce ceněné. Je to jediné finanční aktivum, které není pouhým smluvním závazkem protistrany. Je nezničitelným nositelem trvalé hodnoty. Bezpečný přístav, ke kterému se všichni investoři na celém světě uchylují v dobách, kdy přichází období neklidné ekonomiky nebo dokonce finančních bouří. Zlato není náhrada peněz. Peníze se snaží po staletí nahradit zlato. Neúspěšně. Zlato člověk neumí vyrobit tak lehce jak se tisknou peníze. Zlato je přirozeným nástrojem obrany proti inflaci. Kumulují jej centrální banky, korporace, movití lidé i drobní investoři. Všichni do něj vkládají důvěru. Všem přináší užitek.

Zlato má jedinečnou výhodu vůči ostatním drahým kovům jako je stříbro, platina a paládium nebo jiným alternativním investicím, představovaným diamanty, uměním, starožitnostmi apod.: Nákup zlata je osvobozen od daně z přidané hodnoty.


VŠE O NÁKUPU

Nákup u nás je rychlý a jednoduchý. Cenu vám fixujeme okamžitě. Máme vstřícné platební podmínky. Naše ceny jsou transparentní. U nás se nemusíte obávat doplatků, ani skrytých poplatků.

SELECT id, titulek, clanek FROM zpravy WHERE kategorie<4 AND length(clanek)>2000 ORDER BY id DESC LIMIT 2 OFFSET 30