+ 420 545 222 800
Zlatovna Investiční zlato Mince

Fixace ceny.

Fixace ceny zlata je moment, kdy obě strany uzavírající kontrakt na dodávku investičního zlata souhlasí s jeho cenou. Během realizace kontraktu (doba než dojde k vyzvednutí/dodání zboží a vypořádání obchodu) se již fixovaná cena nemění.
ČASTO VÁS ZAJÍMÁ

U nás probíhá fixace nonstop. Není omezena denním obdobím. Fixovat můžete i během svátků nebo dnů pracovního volna.

Objednávka musí být uhrazena v plné výši nejpozději během dalšího pracovního dne. Pro páteční objednávky je termínem provedení úhrady pondělí.

Ne. Úhrada musí být provedena tak, aby byla ve stanovené lhůtě připsána na náš účet. Využijte proto možnosti urgentních, nebo okamžitých plateb, které české banky nabízí.

Buďte připravení

Než zadáte objednávku, ověřte si, že jste schopni platbu provést obratem. Ujistěte se, že nemáte prostředky vázané na termínovaných vkladech s výpovědní lhůtou.
Mám rád ZLATOVNA .CZ
ODEBÍREJTE ZPRAVODAJ
Je zdarma. Zasíláme upozornění, které jsou pro vás důležité. Vaše schránka bude obsahovat vždy klíčové informace. Ve svém mobilním zařízení budete mít k novinkám přístup kdekoliv budete. S námi budete mít rychle přehled o všem co se děje. Náš zpravodaj odebírá 60.000 investorů v Čechách i na Slovensku. Zařaďte se mezi ně. Odběr lze kdykoliv odhlásit.
Zlatovna.cz - Velkoobchod s investičním zlatem. Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné investiční mince. Stříbrné investiční slitky. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny. Mince ČNB a NBS. ©2011-2023 Zlatovna a.s.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...