Zlatovna Investiční zlato Mince

Graf ceny zlata

Aktuálně (03.10.2023 06:51) dosáhla cena zlata hodnoty 42285,71 Kč/Oz. Aktuální cena zlata je v následujícím grafu uvedena v amerických dolarech (USD). Pro přepočet ceny z dolarů na české koruny používáme kurz stanovený Českou národní bankou (23,22 Kč).

Do prodejní ceny fyzicky alokovaného zlata ve formě mincí a slitků, které si můžete na těchto stránkách objednat, se promítá i kurz měnového páru USD/EUR, neboť dovoz zlata vypořádáváme v EURo měně.
Aktuální cena zlata dnes v USD

Aktuální cena zlata v USD. 03.10.2023 06:51

72 hodinový časový snímek vývoje ceny zlata na hlavních komoditních burzách. Hodnota ceny zlata je uváděna v amerických dolarech za unci. Rozpětí osy se mění dle maximálních a minimálních hodnot dosažených během posledních tří dnů. Časová osa udává souběžně čas v New Yorku a Greenwichský střední čas (GMT). Tj. náš středoevropský čas minus jedna hodina. Ve spodní části grafu jsou barevně odlišeny časové zóny kdy probíhá obchodování na hlavních světových komoditních burzách. To je Londýn v Evropě, New York v Americe, Hong Kong v Asii a Sydney v Austrálii. Graf je aktualizován v každých patnáct minut.

Černá linka vykresluje aktuálně dosažené hodnoty během dnešního dne. Oranžová zachycuje průběh vývoje během uplynulého dne. Modrá linka dokládá vývoj předchozího dne. V době kdy neprobíhá obchodování (víkendy, svátky) obvykle po 22:00 má linka konstatní hodnotu. Legenda v pravém horním rohu grafu udává aktuální hodnotu ceny zlata, resp. uzavírací hodnoty předchozích dvou dnů.

VÝVOJ CENY INVESTIČNÍ ZLATO
Mám rád ZLATOVNA .CZ
ODEBÍREJTE ZPRAVODAJ
Je zdarma. Zasíláme upozornění, které jsou pro vás důležité. Vaše schránka bude obsahovat vždy klíčové informace. Ve svém mobilním zařízení budete mít k novinkám přístup kdekoliv budete. S námi budete mít rychle přehled o všem co se děje. Náš zpravodaj odebírá 60.000 investorů v Čechách i na Slovensku. Zařaďte se mezi ně. Odběr lze kdykoliv odhlásit.
Zlatovna.cz - Velkoobchod s investičním zlatem. Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné investiční mince. Stříbrné investiční slitky. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny. Mince ČNB a NBS. ©2011-2023 Zlatovna a.s.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...