Zlatovna Zlato Zprávy Finance

Banka JPMorgan Chase plánuje jednu z největších expanzí poboček za několik let

New York 6. února (ČTK) - Americká investiční banka JPMorgan Chase Co plánuje jednu z největších expanzí poboček za poslední roky. Do tří let chce ve Spojených státech otevřít více než 500 poboček, aby rozšířila svoji působnost v oblastech, kde není dostatečně zastoupena. Výši investice banka neupřesnila, uvedla jen, že bude v řádu mnoha miliard dolarů. Informuje o tom dnes agentura Reuters. JPMorgan Chase přichází s expanzí v době, kdy některé jiné banky počty svých kamenných poboček naopak snižují. Podle údajů SP Global Market Intelligence činil počet aktivních poboček v USA na konci loňského října 77.690, v témže měsíci jich zavřelo 123 a otevřelo 80.
Naše síť poboček je jedním z hlavních důvodů, proč si u nás zákazníci otevírají účty, a pomáhá nám přilákat vklady...
Banka JPMorgan Chase měla na konci loňského roku jednu z největších sítí poboček, celkem jich měla 4897. Konkurenční Bank of America, která také otevírá nové pobočky, jich na konci roku měla 3845. Nové pobočky budou mít prostory pro soukromý rozhovor se zákazníky. Hlavním centrem tak nebude klasická řada bankovních přepážek, řekla agentuře Reuters ředitelka divize Chase Consumer Banking Jennifer Roberstová. "Naše síť poboček je jedním z hlavních důvodů, proč si u nás zákazníci otevírají účty, a pomáhá nám přilákat vklady," řekla Robertsová. "Naše pobočky skutečně vnímáme jako výkladní skříň celé společnosti. Je to kotva, která rozšiřuje naše vztahy se zákazníky, a my se snažíme být jejich primárním finančním partnerem.
Klíčová slova - USA - banky - firmy - JPMorgan -
Ředitelka pro spotřební a komunitní bankovnictví Marianne Lakeová loni v květnu uvedla, že za posledních pět let banka otevřela 650 nových poboček. V prosinci pak oznámila, že banka pokračuje v investicích do své pobočkové sítě. JPMorgan Chase také plánuje renovovat skoro 1700 stávajících poboček v USA. Přijme také pro svoji síť poboček dalších 3500 zaměstnanců. Na konci prosince měla banka po celém světě 309.926 zaměstnanců, nejvíce ze všech amerických bank. irl spr
Česká tisková kancelář (ČTK)
(anglicky: Czech News Agency nebo Czech Press Agency) je česká zpravodajská agentura. Jejím posláním je poskytovat objektivní a všestranné informace pro svobodné vytváření názorů. Výběr zpráv ekonomického zpravodajství vám usnadní rychlou orientaci ve světě financí a drahých kovů. Zpráva je zařazena do kategorií Finance (fin) - Firmy (efm). ID zprávy: T2024020604356|508809. Vydána 06.02.2024 14:59:18. Jakékoli publikování nebo další šíření obsahu ČTK je bez písemného souhlasu zakázáno.

Banka JPMorgan Chase plánuje jednu z největších expanzí poboček za několik let


Festival Smetanovské dny v Plzni letos připomene 200 let od Smetanova narození
Strany chtějí jednat o názvu partnerství místo manželství pro všechny
Čínské akcie prudce zpevnily, spekuluje se o chystané vládní pomoci trhům
V roce 2016 tvořila kyberkriminalita dvě procenta trestné činnosti, loni 11 pct
Osobnosti vyzvaly ke změně postoje politiků ke konfliktu na Blízkém východě

Tip k listování
Klávesa šipka vpravo zobrazí list s následující zprávou,
klávesa šipka vlevo listuje zpět v otevřených zprávách.
F11 Opakovaným stisknutím klávesy se otevře/zavře celoplošný náhled.

Najít ve zprávách
Mám rád ZLATOVNA .CZ
ODEBÍREJTE ZPRAVODAJ
Je zdarma. Zasíláme upozornění, které jsou pro vás důležité. Vaše schránka bude obsahovat vždy klíčové informace. Ve svém mobilním zařízení budete mít k novinkám přístup kdekoliv budete. S námi budete mít rychle přehled o všem co se děje. Náš zpravodaj odebírá 60.000 investorů v Čechách i na Slovensku. Zařaďte se mezi ně. Odběr lze kdykoliv odhlásit.