+ 420 545 222 800
Zlatovna Investiční zlato Mince

Investiční stříbro

STŘÍBRNÉ SLITKY

Slitky rafinérie Argor Heraeus jsou jasnou jedničkou na českém trhu. Tato prémiová švýcarská rafinérie nabízí ryzí stříbro s certifikátem za bezkonkurenční ceny.

STŘÍBRNÉ MINCE

Náš velkoobchod udržuje nadstandartní skladové zásoby stříbrných slitků. Vaši objednávku uspokojíme obratem, nebo v extrémně krátké lhůtě. Více na téma investiční stříbro

CO JE TO INVESTIČNÍ STŘÍBRO?

Investiční stříbro je cenný kov vyhledávaný pro svou finanční stabilitu a potenciál zhodnocení. Jde o stříbro nejvyšší ryzosti, obvykle 99,9 %, které je dostupné ve formě slitků, mincí či medailí. Investoři ho vyhledávají pro diverzifikaci portfolia, ochranu proti inflaci a možnost dlouhodobého kapitálového růstu.Investiční stříbro představuje atraktivní aktivum i díky své roli v průmyslové výrobě, což mu dodává další vrstvu hodnoty. Jeho cena na trhu je ovlivněna řadou faktorů, včetně globální průmyslové poptávky, těžby a geopolitických událostí. Kromě toho, stříbro má nižší nákupní cenu než zlato, což činí investice přístupnější širšímu spektru lidí.Investiční stříbro je také oblíbené pro svůj estetický appeal a historický význam. Mnoho investorů oceňuje krásu a uměleckou hodnotu stříbrných mincí a medailí, které často nesou značku prestižních mincoven. Toto spojení historie, umění a investice činí stříbro jedinečným a atraktivním majetkem. Další výhodou investičního stříbra je jeho likvidita. Stříbrné slitky a mince mohou být snadno prodány nebo směněny na celosvětových trzích, což umožňuje investorům rychle reagovat na měnící se tržní podmínky. Navíc, s rostoucím zájmem o udržitelné investice, je stříbro často vnímáno jako "zelený" kov díky své nezastupitelné roli v technologiích pro čistou energii...

NEDOSTATEK STŘÍBRA?

Nedostatek stříbra na trhu může být způsoben různými faktory, včetně zvyšující se průmyslové poptávky, zejména v oblastech jako jsou fotovoltaika, elektronika a lékařství. Těžba stříbra nemůže vždy držet krok s rychle rostoucím využitím, což vede k obavám z dlouhodobého nedostatku a může způsobit zvýšení cen. Rovněž investiční poptávka po stříbru, jakožto bezpečném útočišti během ekonomických nejistot, přidává na jeho vzácnosti a ztěžuje jeho dostupnost. Toto prostředí potenciálního nedostatku činí investiční stříbro ještě atraktivnějším, protože investoři očekávají, že jeho hodnota bude v důsledku omezené nabídky a rostoucí poptávky nadále stoupat. Je důležité poznamenat, že nedostatek může také vést k větší volatilitě cen, což by měli investoři brát v úvahu při formulování svých investičních strategií. Vzhledem k tomu, že se zásoby stříbra ztenčují a těžba je stále náročnější, může se stříbro stát ještě cennějším komoditním aktivem pro budoucí generace investorů.
Mám rád ZLATOVNA .CZ
ODEBÍREJTE ZPRAVODAJ
Je zdarma. Zasíláme upozornění, které jsou pro vás důležité. Vaše schránka bude obsahovat vždy klíčové informace. Ve svém mobilním zařízení budete mít k novinkám přístup kdekoliv budete. S námi budete mít rychle přehled o všem co se děje. Náš zpravodaj odebírá 60.000 investorů v Čechách i na Slovensku. Zařaďte se mezi ně. Odběr lze kdykoliv odhlásit.
Zlatovna.cz - Velkoobchod s investičním zlatem. Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné investiční mince. Stříbrné investiční slitky. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny. Mince ČNB a NBS. ©2011-2024 Zlatovna a.s.