+ 420 545 222 800
Zlatovna Zlato Investiční zlato

Investiční zlato

ZLATÉ SLITKY

Slitky rafinérie Argor Heraeus jsou jasnou jedničkou na českém trhu. Tato prémiová švýcarská rafinérie nabízí ryzí zlato s certifikátem za bezkonkurenční ceny. (Argor Heraeus vyrábí i značku Münze Österreich). V nabídce máme i cenově výhodnější zlaté slitky v sadě 10ks...

ZLATO SKLADEM

Náš velkoobchod udržuje nadstandartní skladové zásoby zlatých slitků. Vaši objednávku uspokojíme obratem, nebo v extrémně krátké lhůtě. Více na téma investiční zlato

CO JE TO INVESTIČNÍ ZLATO?

Investiční zlato je koncentrát bohatství. Často se přirovnává k bezpečnému přístavu, do nějž může každý investor zakotvit svůj majetek a spolehlivě jej ochránit před bouří na finančním trhu. Získat jej můžete ve formě zlatých cihliček nebo mincí. Ty musí mít tu nejvyšší ryzost. Prodávají se bez umělé 'sběratelské' hodnoty. Stát podporuje ukládání prostředků do investičního zlata. Proto je jeho nákup osvobozen od daně z přidané hodnoty. Investiční zlato je v celé EU zatíženo sazbou 0 procent DPH! Osvobození od daně z přidané hodnoty činí ze zlata prémiový investiční instrument. Skutečnost, že pouze při nákupu zlata fyzické osoby neplatí daň ve výši 21 procent je klíčová pro 'zlatou horečku' Čechů.

Žádná jiná komodita vám tento benefit nenabízí. Stříbro, diamanty, šperky, starožitnosti, obrazy, veteráni a všechny další komodity jsou při fyzickém pořízení zatíženy daní. A 21 procent je velmi vysoký 'poplatek' státu za realizaci investice. Je to téměř celá čtvrtina hodnoty uložených prostředků! A ty by se vám měly vrátit. Likvidita všech alternativních komodit je tak tak v praxi významně zatížena tímto profitovým handicapem.

Další předností jedinečného drahého kovu, který má Zlatovna ve svém názvu jsou minimální náklady spojené s jeho uložením. Tento kov má fyzické vlastnosti, které mu umožňují skvěle odolávat korozi a zkáze. Je trvanlivý. Nezničitelný. V ohni neshoří. Voda ho nerozpoustí. Je neuvěřitelně odolný. Nepůsobí na něj vnější vlivy, nerezaví, je odolný vůči kyselinám, zásadám i solím. Ani čas nedokáže snížit jeho hodnotu. K jeho uložení nakonec nepotřebujete ani trezor, schováte-li jej na tajném a bezpečném místě.

INVESTIČNÍ ZLATO PROTI INFLACI

Kolik prostředků byste měli vložit do nákupu investičního zlata? Po dlouhá léta platilo zlaté pravidlo, že každý by měl držet 5 až 10 procent svého majetku ve formě investičního zlata, pro případ nečekané neblahé události (ekonomové jí říkají černá labuť). Pokud však vidíte, že se bouře nevyhnutelně blíží a očekáváte otřesy každým dnem, položte si otázku: Jak ochránit zbývajících 90 až 95 procent vašeho majetku? Hotovost byla vždy králem. Ale zůstane jím i v době inflace? Uložení peněz do drahých kovů je spolehlivější způsob ochrany majetku než převod finančních prostředů do jiných měn nebo nákupu kryptoměn.

Zlata je na světě omezené množství. Proto snaha vyrobit zlato transmutací (přeměnou) z levnějších a méně ušlechtilých kovů přitahovala alchymisty po staletí. Nebyli však úspěšní. Nemožnost vyrábět zlato na objednávku je základem jeho odolnosti vyči inflačním tlakům. Cena zlata roste ruku v ruce se snižováním kupní síly běžných platidel. Platí, že kdo má zlato, má vždy peníze.
Mám rád ZLATOVNA .CZ
ODEBÍREJTE ZPRAVODAJ
Je zdarma. Zasíláme upozornění, které jsou pro vás důležité. Vaše schránka bude obsahovat vždy klíčové informace. Ve svém mobilním zařízení budete mít k novinkám přístup kdekoliv budete. S námi budete mít rychle přehled o všem co se děje. Náš zpravodaj odebírá 60.000 investorů v Čechách i na Slovensku. Zařaďte se mezi ně. Odběr lze kdykoliv odhlásit.
Zlatovna.cz - Velkoobchod s investičním zlatem. Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné investiční mince. Stříbrné investiční slitky. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny. Mince ČNB a NBS. ©2011-2024 Zlatovna a.s.