+ 420 545 222 800
Zlatovna Investiční zlato Mince

Kurzovní lístek

KURZOVNÍ LÍSTEK

Zlato můžete výhodně využít k vyrovnání svých závazků. Použijte hodnotu střed a sdílejte výhodný transakční kurz s protistranou. Vy zlato lépe zpeněžíte, protistrana jej získá za výhodnějších podmínek.

LEGENDA

Výkup: hodnota za kterou toto zboží vykupujeme.
Střed: směnná hodnota pro přímé transakce mezi protistranami.
Rozdíl %: spread (rozdíl mezi prodejem a výkupem) v procentech.
Rozdíl: spread vyjádřený v absolutní částce zvolené měny.
Prodej: hodnota za kterou toto zboží prodáváme.
Mám rád ZLATOVNA .CZ
ODEBÍREJTE ZPRAVODAJ
Je zdarma. Zasíláme upozornění, které jsou pro vás důležité. Vaše schránka bude obsahovat vždy klíčové informace. Ve svém mobilním zařízení budete mít k novinkám přístup kdekoliv budete. S námi budete mít rychle přehled o všem co se děje. Náš zpravodaj odebírá 60.000 investorů v Čechách i na Slovensku. Zařaďte se mezi ně. Odběr lze kdykoliv odhlásit.
Zlatovna.cz - Velkoobchod s investičním zlatem. Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné investiční mince. Stříbrné investiční slitky. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny. Mince ČNB a NBS. ©2011-2023 Zlatovna a.s.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...